O nás

ARSECO  … specialista řešení TZB

dovolte mi, abych Vám krátce představil naši společnost. Jsme mladá firma, i když s více než 30letými zkušenostmi v oblasti instalací, realizací staveb, prodeje kompletního sortimentu koupelen, designových autorských obkladů a dlažeb. Za tuto dobu realizovaných podnikatelských aktivit jsem měl to štěstí i odhodlání, vybudovat dnes konkurenceschopnou společnost DUDA-koupelny s.r.o., která je jedna z prestižních lídrů svého oboru ve Zlínském regionu. Jako majitel a jednatel společnosti DUDA-koupelny jsem se rozhodl vybudovat novou prosperující společnost, která se stane partnerem a pomocníkem všech instalatérských a obchodních firem v oblasti vodo-topo. Rádi bychom využili svých bohatých zkušeností s vodo-topo instalační technikou a předcházeli úskalím, s kterými jsme se jako DUDA-koupelny potkávali sami.

Proč to děláme?         

  • Z vlastní zkušenosti víme, že i kvalitní produkt může mít výjimečnou cenu
  • Díky výhradnímu zastoupení produktů a naskladňování velkých objemů jsme schopni dlouhodobě držet nejlepší obchodní podmínky
  • Přinášíme na trh řešení i pro realizace nízkonákladových projektů

Hlavními produkty v naší nabídce jsou mosazné AL-PEXové lisovací tvarovky řady A-quality press, jichž jsme pro Českou a Slovenskou republiku výhradním distributorem.  Tvarovky jsou vyrobené z nejkvalitnější mosazi číslo CW 617 N a jsou vhodné pro použití do veškerých rozvodů (pitná voda, topení, stlačený vzduch do tlaku 10 bar).  Na základě výsledků provedených zkoušek můžeme prohlásit, že naše tvarovky odpovídají normám EU a jsou naprosto srovnatelné s těmi nejlepšími na českém trhu. Všechny potřebné certifikáty i prohlášení o shodě najdete na našich webových stránkách v sekci Ke stažení. Jako přímý distributor výrobků na trh Vám umíme nabídnout top kvalitu za výjimečnou cenu. O tom se můžete sami přesvědčit po Vaší registraci, kdy Vám zobrazíme partnerské ceny.

V našem portfoliu nabízíme kromě lisovacích tvarovek také kompletní systémy podlahového vytápění včetně systémových desek, rozdělovačů, trubek atd. Doporučujeme zaměřit Vaši pozornost také na naše další výrobky, jako jsou např. kulové kohouty, rohové ventily, pancéřové hadičky, výpustě click-clack a jiné.

Námi nabízený sortiment zboží stále rozšiřujeme. Intenzivně připravujeme výrobu a následně nabídku lisovací nerezi. Ta rozšíří náš sortiment v průběhu roku 2022. Rovněž jsme zahájili řízení s institutem DVGW v Bonnu za účelem získání certifikací pro naše výrobky do zemí západní Evropy.

Na základě výsledků testů, které potvrdily vysokou kvalitu našich lisovacích tvarovek A-quality press, poskytujeme na tyto výrobky záruku 5 let. A abychom pro Vás byli důvěryhodným partnerem, je společnost ARSECO pojištěna pro případ škody až do výše 50 mil. Kč.

Vážíme si Vás a děkujeme, že jste nám dali důvěru pro vzájemnou spolupráci.

S pozdravem a úctou
Mgr. Vlastimil Duda, jednatel