O nás

ARSECO  … specialista řešení TZB

dovolte mi, abych Vám krátce představil naši společnost. Jsme mladá firma, i když s více než 30letými zkušenostmi v oblasti instalací, realizací staveb, prodeje kompletního sortimentu koupelen, designových autorských obkladů a dlažeb. Za tuto dobu realizovaných podnikatelských aktivit jsem měl to štěstí i odhodlání, vybudovat dnes konkurenceschopnou společnost DUDA-koupelny s.r.o., která je jedna z prestižních lídrů svého oboru ve Zlínském regionu. Jako majitel a jednatel společnosti DUDA-koupelny jsem se rozhodl vybudovat novou prosperující společnost, která se stane partnerem a pomocníkem všech instalatérských a obchodních firem v oblasti vodo-topo. Rádi bychom využili svých bohatých zkušeností s vodo-topo instalační technikou a předcházeli úskalím, s kterými jsme se jako DUDA-koupelny potkávali sami.

Proč to děláme?         

  • Z vlastní zkušenosti víme, že i kvalitní produkt může mít výjimečnou cenu
  • Díky výhradnímu zastoupení produktů a naskladňování velkých objemů jsme schopni dlouhodobě držet nejlepší obchodní podmínky
  • Přinášíme na trh řešení i pro realizace nízkonákladových projektů

Hlavními produkty v naší nabídce jsou mosazné AL-PEXové lisovací tvarovky řady A-quality press, jichž jsme pro Českou a Slovenskou republiku výhradním distributorem.  Tvarovky jsou vyrobené z nejkvalitnější mosazi číslo CW 617 N a jsou vhodné pro použití do veškerých rozvodů (pitná voda, topení, stlačený vzduch do tlaku 10 bar).  Na základě výsledků provedených zkoušek můžeme prohlásit, že naše tvarovky odpovídají normám EU a jsou naprosto srovnatelné s těmi nejlepšími na českém trhu. Všechny potřebné certifikáty i prohlášení o shodě najdete na našich webových stránkách v sekci Ke stažení. Jako přímý distributor výrobků na trh Vám umíme nabídnout top kvalitu za výjimečnou cenu. O tom se můžete sami přesvědčit po Vaší registraci, kdy Vám zobrazíme partnerské ceny.

V našem portfoliu nabízíme kromě lisovacích tvarovek také kompletní systémy podlahového vytápění včetně systémových desek, nerezových rozdělovačů, potrubí PEX & PERT atd. Doporučujeme zaměřit Vaši pozornost také na naše další výrobky, jako jsou např. kulové kohouty, rohové ventily, nerezové vlnovce, akumulační nerezové nádoby a zásobníkové ohřívače a jiné.

Námi nabízený sortiment zboží stále rozšiřujeme. Intenzivně připravujeme výrobu a následně nabídku lisovací nerezi. Ta rozšíří náš sortiment v průběhu roku 2023. Rovněž jsme zahájili řízení s institutem DVGW v Bonnu za účelem získání certifikací pro naše výrobky do zemí západní Evropy.

Na základě výsledků testů, které potvrdily vysokou kvalitu našich lisovacích tvarovek A-quality press, poskytujeme na tyto výrobky záruku 5 let. A abychom pro Vás byli důvěryhodným partnerem, je společnost ARSECO pojištěna pro případ škody až do výše 50 mil. Kč.

Vážíme si Vás a děkujeme, že jste nám dali důvěru pro vzájemnou spolupráci.

S pozdravem a úctou
Mgr. Vlastimil Duda, jednatel