O nás

ARSECO – velkoobchod

Váš dodavatel materiálu
pro hrubé rozvody vody, topení a chlazení ...

 

V dnešní době, kdy se každá firma snaží vyčnívat z davu, stojí ARSECO na výsluní díky svým nekompromisním standardům kvality, inovacím a cenové dostupnosti. Máme za sebou dlouhou cestu od našich kořenů v oblasti instalací a stavebnictví, a nyní jsme hrdými dodavateli vodo-topo materiálů pro prestižní projekty po celé České republice.

Tradice a inovace

S více než 30letými zkušenostmi v oblasti instalací, prodeje koupelen a obkladů jsme si vytvořili silný základ, na kterém dnes stojí ARSECO. Naše zkušenosti a pochopení trhu je tím, co nás odlišuje a co nám umožňuje nabízet řešení na míru našim zákazníkům.

Kvalita, kterou si můžete ověřit

Naše hlavní produkty jsou lisovací tvarovky a push tvarovky RIIFO, nerezové akumulační nádoby ARSECO, vícevrstvé potrubí renomovaných značek. Produkty v našem portfoliu jsou důkazem naší neústupné snahy o kvalitu. S certifikáty platnými ve více než 50 zemích a odpovídajícími normám EU. Můžete si být jisti, že dostáváte to nejlepší z toho nejlepšího.

Víc než jen produkty

Kromě našich tvarovek nabízíme komplexní systémy podlahového vytápění, nerezové rozdělovače, nerezové vlnovce, nerezové zásobníky a mnoho dalšího. Naše portfolio je stále v růstu s plánovaným rozšířením v oblasti lisovací nerezi v průběhu roku 2024.

Cena a hodnota v harmonii

V ARSECO jsme dokázali, že vysoká kvalita nemusí znamenat vysokou cenu. Naše strategie výhradního zastoupení a naskladňování velkých objemů nám umožňuje nabídnout výjimečné produkty za konkurenceschopné ceny.

Spolehlivost je klíčem

Poskytujeme až 5letou záruku na naše produkty a jsme pojištěni až do výše 50 mil. Kč, abychom zajistili, že v případě potřeby se na nás můžete spolehnout.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim partnerům a zákazníkům za jejich důvěru a věříme, že společně budeme pokračovat v úspěšné spolupráci. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem, a ARSECO je zde, abychom splnili vaše očekávání. Vážíme si Vaší důvěry!

S pozdravem a úctou
Mgr. Vlastimil Duda, jednatel